Ako postupovať v prípade, že boli v Návrhu na uzavretie Rámcovej zmluvy chybne uvedené niektoré údaje? Ako vygenerovať novú Rámcovú zmluvu?

V tomto prípade nám zašlite autorizovanú požiadavku cez kontaktný formulár zo zákazníckej administrácie, kde je objednaná .sk doména vedená. Upravte si zároveň kontaktné údaje vo svojom zákazníckom účte, aby sme mohli nové údaje využiť k vystaveniu novej rámcovej zmluvy.
 
Pokiaľ ide o registráciu .sk domény na občianske združenie alebo inú organizáciu, ktorá má odlišnú právnu formu, než je Akciová spoločnosť (a.s.) alebo Spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.), je nutné si vygenerovať "Návrh na uzavretie rámcovej zmluvy" priamo cez webové stránky SK-NICu, pomocou formulára F1 - žiadosť o štatút užívateľa. Tu je možné zadať i inú právnu formu než "a.s." alebo "s.r.o.", a tak nedôjde k tomu, že by bola zmluva potvrdená s chybnými kontaktnými údajmi. Ako oprávneného registrátora uveďte náš trvalý identifikátor ISKI-0001. Po vyplnení údajov zmluvu vytlačte a potvrďte spôsobom, ktorý je na zmluve uvedený.
 
Upozorňujeme, že od 1.1.2017 už nedochádza k rezervácii .SK domén. Je teda nutné najprv vybaviť potvrdenie Rámcovej zmluvy priamo s hlavným registrom SK-NIC a po pridelení trvalého identifikátora nám poslať svoje ID, na ktoré budeme môcť doménu registrovať. Do dokončenia registrácie sa doména správa ako voľná k registrácii.

Informácie o zrušení statusu LOCKED (rezervácia domény) si môžete nájsť v pravidlách registra SK-NIC.