Kde si môžem registráciu generickej domény objednať?

Objednávku registrácie domény si vyplňte na našich stránkach - najlepšie po prihlásení sa loginom a heslom do zákazníckej administrácie. Tým zaistíte, že po dokončení registrácie budete mať doménu priamo vo svojom zákazníckom účte a nebude sa zbytočne vytvárať pre doménu účet nový.
 
Cca do 30tich minút od uskutočnenia objednávky bude na email fakturačného kontaktu zaslaná výzva k platbe, podľa platného cenníka (generické domény), kde nájdete potrebné fakturačné údaje k uhradeniu poplatku za registráciu domény. Upozorňujeme - "Doména nie je objednávkou rezervovaná, ale je stále voľná k registrácii u iných registrátorov!" Až po uhradení poplatku - respektíve po fyzickom prijatí platby na náš účet, dochádza k odoslaniu domény k registrácii. Po dokončení registrácie obdržíte informačný email s potvrdením registrácie a cca do 24 hodín je doména uvedená do prevádzky. 
 
POZOR - NOVINKA - Od 1.1.2014 po registrácii zašle hlavný register Tucows, Inc. na email majiteľa domény konfirmačnú správu s odkazom na súhlas s registráciou. Túto správu bude potrebné do 15 dní od registrácie potvrdiť. Ak k potvrdeniu do 15tich dní nedôjde, bude doména pozastavená a vypnutá, a to do doby, pokiaľ nebude majiteľom domény udelený súhlas s registráciou.