Zrušenie presmerovania cez DNS

Ak ste nastavili presmerovanie Vašej domény na naše predpripravené stránky a chcete toto presmerovanie zrušiť, je potrebné nastaviť "A" záznam z nami nastavenej hodnoty (napríklad 81.2.195.12) na akúkoľvek inú.
 
Na obrázku je príklad domény nasmerovanej na stránku "Stránky sa pripravujú". Aby sa toto presmerovanie zrušilo, je potrebné zmeniť nastavenú IP adresu 81.2.195.12 na IP adresu servera, kde sa Vaše stránky v súčasnosti nachádzajú.
 
V administrácii kliknite na názov domény a následne na voľbu "Editácia DNS záznamov". Tu máte dve možnosti, ako A záznam Vašej domény zmeniť - využijete Štandardné (úvodné) nasmerovanie alebo Upraviť A záznam a zadáte vlastnú hodnotu tohto záznamu.
 
 
 
Štandardné (úvodné) nasmerovanie: v zozname "nastaviť na webserver FORPSI" vyberte server, na ktorom sa náchádza Váš web (názov ste dostali v záverečnej správe) a kliknite na príslušné tlačidlo "nastaviť".
 
 
 
 
Vlastná hodnota A záznamu: kliknite na odkaz "Upraviť" pri A zázname, v hornej časti zadajte požadovanú hodnotu A záznamu a kliknite na tlačidlo "uložiť".