Dnes som si objednal webhosting a doménu. Kedy mi bude doručená zálohová faktúra (Proforma faktúra, Výzva k zaplateniu)?

Objednávka domény a Balíčka
Ako posledný krok pri zadaní objednávky registrácie zvoleného doménového názvu alebo služby Balíček sa zobrazia všetky fakturačné detaily v okne pre rýchlu platbu. Platbu môžete uskutočniť cez ponúkané odkazy na online platby (prevody systémom GoPay alebo PayPal, internetbanking). Proforma faktúru si môžete nechať zaslať emailom -> zakliknite poslednú voľbu "Iný spôsob úhrady", formulár vám ponúkne pole s predvyplneným fakturačným emailom, zároveň si faktúru v PDF formáte môžete poslať na akúkoľvek inú emailovú adresu. 
 
Upozorňujeme, že proformy k registrácii alebo predĺženiu domén už nie sú emailom zasielané automaticky.
 
 
Výnimkou je nová registrácia .sk domény - proforma faktúra bude systémom vystavená až po schválení rámcovej zmluvy SK-NICom a po pridelení trvalého identifikátora.
 
Objednávka webhostingu
Po dokončení objednávky webhostingu bude služba počas niekoľkých minút vytvorená na našich serveroch a na zadaný kontaktný email budú obratom poslané potrebné prihlasovacie údaje k správe služby (prihlasovacie údaje k FTP priestoru, k správe emailov, prípadne k ďalším objednaným doplnkom).
Proforma faktúra bude vystavená až po polnoci, zaslaná bude automaticky na zadaný fakturačný email.
 
Všetky vystavené proformy, rovnako ako po uhradení daňové doklady sú vždy k dispozícii v zákazníckom účte, a to po prihlásení sa príslušným loginom a heslom, v ľavom menu pod odkazom Faktúry. Pri nehradených faktúrach sú k dispozícii odkazy na online platby.